VESEL DONOVALY

centrum pre mladých

Lyžiarske výcviky, kurzy pre školy, lacné ubytovanie na Donovaloch pre školy

Lyžiarske výcviky pre školy na Donovaloch

Lyžiarske výcviky pre školy na Donovaloch

LYŽIARSKE VÝCVIKY, LYŽIARSKE KURZY NA DONOVALOCH- LACNO 2017/2018

  • CENY PRE ŠKOLY OD 21EUR/deň s plnou penziou
  • Lyžiarske výcviky majú v hlavnej sezóne vleky pre školy 7 EUR/deň
  • INFO O STREDISKU: www.parksnow.sk
  • Ubytovanie priamo v centre lyžiarskeho strediska "PARKSNOW DONOVALY" vo viaclôžkových izbách (niekde poschodové postele).
  • Priamo pred zariadením si nasadíte lyže a môžte vyraziť lyžovať, čakajú Vás dve sedačkové lanovky a iné vleky.
  • Aj pre úplných začiatočníkov. Možnosť snowboardingu.
  • Vlastné sociálne vybavenie na izbe- WC, sprcha, resp. vaňa
  • Strava vlastným výberom z bufetového menu, aj vegetariánske, strava pre celiatikov a iné, (diétne len podľa dohody vopred  s tým, že napr. bezlepkové prílohy- chlieb, cestoviny je potrebné si zabezpečiť)
  • Ubytovanie a strava pre inštruktorov pre lyžiarske výcviky zdarma 1/10, permanentky 1/15

 

 

 

 

Lyžiarske kurzy pre základné školy

Lyžiarske kurzy pre základné školy

Výhodou pre menšie deti je umiestnenie zariadenia TU*VESEL Donovaly priamo pri svahu, čím je zabezpečená možnosť teplých obedov v rámci prestávky, možnosť vysušenia odevov a topánok, ako aj existencia nenáročných zjazdových trás s vlekmi, vrátane lyžiarskej škôlky, kde sa naučia lyžovať všetci.

K dispozícii sú spoločné priestory, ktoré si jednotlivé skupiny môžu rezervovať na recepcii a organizovať tam zábavný, alebo vzdelávací program.

V prípade záujmu o výlet do termálnych kúpeľov v priebehu lyžiarskeho kurzu Vám zabezpečíme autobus, poradíme s výberom cieľa, alebo rezervujeme saunu a bazén na Donovaloch.

 

 

Lyžiarske výcviky pre stredné a vysoké školy

Lyžiarske výcviky pre stredné a vysoké školy

Kurzy organizované pre vyššie stupne škôl sa vyznačujú vysokou heterogénnosťou v úrovni lyžiarskych zručností. Pobyt v PARKSNOW Donovaly Vám zaručuje širokú škálu náročnosti rôznych zjazdových trás, možnosť dopravy sedačkovou i kabínkovou lanovkou. Vďaka nim si zalyžujú okrem slabších lyžiarov a priemerných i tí najlepší.

Vo večerných hodinách sa v oddelenej časti zariadenia (mimo ubytovacej) organizujú spoločné diskotéky výlučne pre klientov zariadenia.

Ubytovávame aj skupiny vysokoškolákov aj mimo oficiálnych kurzov, organizovaných školou, podmienkou je existencia skupiny v počte min. 8 osôb.

V prípade väčšieho počtu (nad 30 osôb) poskytneme vysokoškolákom rôzne výhody (gratis miesta, zľavy).

Rovnako pre organizátorov z radov stredoškolských učiteľov poskytujeme v prípade dlhodobej spolupráce rôzne výhody, možnosť zvýhodnených pobytov vlastných detí, rodiny, víkendové pobyty (v rámci kapacitných možností a po dohode).

Táto stránka používa cookies. Viac info