VESEL DONOVALY

centrum pre mladých

Lyžiarske výcviky, kurzy pre školy, lacné ubytovanie na Donovaloch pre školy

Lyžiarske výcviky pre školy na Donovaloch aj v úplne nových izbách

Lyžiarske výcviky pre školy na Donovaloch aj v úplne nových izbách

LYŽIARSKE VÝCVIKY, LYŽIARSKE KURZY NA DONOVALOCH- LACNO 2020/2021

  • CENY PRE ŠKOLY s plnou penziou
  • Lyžiarske výcviky majú v hlavnej sezóne vleky pre školy 9-10 EUR/deň
  • INFO O STREDISKU: www.parksnow.sk
  • Ubytovanie (časť novozrekonštruované) priamo v centre lyžiarskeho strediska "PARKSNOW DONOVALY" vo viaclôžkových izbách (niekde poschodové postele).
  • Priamo pred zariadením si nasadíte lyže a môžte vyraziť lyžovať, čakajú Vás dve sedačkové lanovky a iné vleky.
  • Aj pre úplných začiatočníkov. Možnosť snowboardingu.
  • Vlastné sociálne vybavenie na izbe- WC, sprcha, resp. vaňa
  • Strava vlastným výberom z bufetového menu, aj vegetariánske, strava pre celiatikov a iné, (diétne len podľa dohody vopred  s tým, že napr. bezlepkové prílohy- chlieb, cestoviny je potrebné si zabezpečiť)
  • Ubytovanie a strava pre inštruktorov pre lyžiarske výcviky zdarma 1/10, permanentky 1/15

 

 

 

 

Lyžiarske kurzy pre základné školy

Lyžiarske kurzy pre základné školy

Výhodou pre menšie deti je umiestnenie zariadenia TU*VESEL Donovaly priamo pri svahu, čím je zabezpečená možnosť teplých obedov v rámci prestávky, možnosť vysušenia odevov a topánok, ako aj existencia nenáročných zjazdových trás s vlekmi, vrátane lyžiarskej škôlky, kde sa naučia lyžovať všetci.

K dispozícii sú spoločné priestory, ktoré si jednotlivé skupiny môžu rezervovať na recepcii a organizovať tam zábavný, alebo vzdelávací program.

V prípade záujmu o výlet do termálnych kúpeľov (Liptovská osada, GOTHAL) v priebehu lyžiarskeho kurzu Vám zabezpečíme autobus, poradíme s výberom cieľa, alebo rezervujeme saunu a bazén na Donovaloch.

 

 

Lyžiarske výcviky pre stredné a vysoké školy

Lyžiarske výcviky pre stredné a vysoké školy

Kurzy organizované pre vyššie stupne škôl sa vyznačujú vysokou heterogénnosťou v úrovni lyžiarskych zručností. Pobyt v PARKSNOW Donovaly Vám zaručuje širokú škálu náročnosti rôznych zjazdových trás, možnosť dopravy sedačkovou i kabínkovou lanovkou. Vďaka nim si zalyžujú okrem slabších lyžiarov a priemerných i tí najlepší.

Vo večerných hodinách sa v oddelenej časti zariadenia (mimo ubytovacej) organizujú spoločné diskotéky výlučne pre klientov zariadenia.

Ubytovávame aj skupiny vysokoškolákov aj mimo oficiálnych kurzov, organizovaných školou, podmienkou je existencia skupiny v počte min. 8 osôb.

V prípade väčšieho počtu (nad 30 osôb) poskytneme vysokoškolákom rôzne výhody (gratis miesta, zľavy).

Rovnako pre organizátorov z radov stredoškolských učiteľov poskytujeme v prípade dlhodobej spolupráce rôzne výhody, možnosť zvýhodnených pobytov vlastných detí, rodiny, víkendové pobyty (v rámci kapacitných možností a po dohode).

Táto stránka používa cookies. Viac info