VESEL DONOVALY

centrum pre mladých

Turistické ubytovanie DONLY

Turistické ubytovanie v centre Donovál

Turistické ubytovanie v centre Donovál

Kapacita je 80 lôžok v 2-, 3-, 4- a 5-lôžkových izbách. Možnosť stravovania je v reštaurácii formou výberu z ponúkaného menu, pri skupine sú raňajky podavané formou bufetu. Každá izba má vlastné WC, sprchu, na požiadanie TV.

 

Útulné ubytovanie na Donovaloch, Silvester 2014

Útulné ubytovanie na Donovaloch, Silvester 2014

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Samozrejmosťou pre PARK SNOW Donovaly sú moderné prepravné zariadenia zaručujúce rýchlosť a pohodlnosť. Nájdete tu dominantu lokality - kombinovanú 6-sedačkovú lanovku s 8-miestnou  kabínou TELEMIX Nová hoľa, 4-sedačku Buly Expres Záhradište, ako aj ďalších 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 nedočkavých lyžiarov za hodinu.

RIDERS PARK: Každý večer sa v ňom preháňajú a upravujú ho ratraky, aby ho naša profesionálna park crew každé ráno znovu perfektne pre vás pripravila. Počas dňa vám do jazdenia hrá hudba z našej Chillout zóny. Prekážky sú rozmiestnené od najľahších až po profi prekážky na spodu parku, takže si každý nájde to svoje a môže napredovať postupnými krokmi. Snowpark je otvorený od prvého dňa sezóny a postupne ho pretvárame do jeho finálnej podoby. Jeho stav sa snažíme udržiavať na najvyššej úrovni počas celej sezóny, takže neváhaj a určite nás príď navštíviť!

BEŽECKÉ LYŽOVANIE: 4 bežecké trasy, upravované a dobre značené

Školenia, firemné akcie, teambuilding

Školenia, firemné akcie, teambuilding

Ubytovanie pre firemné akcie. Spoločné priestory až pre 200 osôb, sauna. Bazén, bowling v tesnej blízkosti.

Táto stránka používa cookies. Viac info