VESEL DONOVALY

centrum pre mladých

Turistické ubytovanie DONLY

Turistické ubytovanie v centre Donovál

Turistické ubytovanie v centre Donovál

Kapacita je 80 lôžok v 2-, 3-, 4- a 5-lôžkových izbách. Možnosť stravovania je v reštaurácii formou výberu z ponúkaného menu, pri skupine sú raňajky podavané formou bufetu. Každá izba má vlastné WC, sprchu, na požiadanie TV.

 

Ubytovanie na Donovaloch

Ubytovanie na Donovaloch

ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE: Samozrejmosťou pre PARK SNOW Donovaly sú moderné prepravné zariadenia zaručujúce rýchlosť a pohodlnosť. Nájdete tu dominantu lokality - kombinovanú 6-sedačkovú lanovku s 8-miestnou  kabínou TELEMIX Nová hoľa, 4-sedačku Buly Expres Záhradište, ako aj ďalších 14 vlekov s celkovou kapacitou až 14 100 nedočkavých lyžiarov za hodinu.

RIDERS PARK: Každý večer sa v ňom preháňajú a upravujú ho ratraky, aby ho naša profesionálna park crew každé ráno znovu perfektne pre vás pripravila. Počas dňa vám do jazdenia hrá hudba z našej Chillout zóny. Prekážky sú rozmiestnené od najľahších až po profi prekážky na spodu parku, takže si každý nájde to svoje a môže napredovať postupnými krokmi. Snowpark je otvorený od prvého dňa sezóny a postupne ho pretvárame do jeho finálnej podoby. Jeho stav sa snažíme udržiavať na najvyššej úrovni počas celej sezóny, takže neváhaj a určite nás príď navštíviť!

BEŽECKÉ LYŽOVANIE: 4 bežecké trasy, upravované a dobre značené

 

Táto stránka používa cookies. Viac info